۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۱
فرماندار شهرستان بن:
سهم اين شهرستان از تسهيلات استان، ۶ ميليارد و ۷۵۰ ميليون ريال بود که توسط هفت دستگاه اجرايي جذب و به متقاضيان پرداخت شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۳
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری:
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه وقوع خشکسالی به این شکل که ما در استان با آن مواجهیم تا به حال بی‌سابقه بوده گفت: در حالی که سال دهم خشکسالی را می‌گذرانیم اما امسال بدترین حالت خشکسالی‌ها را داشتیم که از لحاظ بارشی در ۳۰ سال گذشته این شرایط بی‌سابقه بوده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۳
جمعي از کسبه شهر فرادنبه با حضور در شهرداري اين شهر به مبلغ زياد عوارض کسب که براي يک دوره سه ساله صادر شده اعتراض کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۸
معاون بهبود توليدات گياهي سازمان جهادکشاورزي چهارمحال و بختیاری:
معاون بهبود توليدات گياهي سازمان جهادکشاورزي چهارمحال و بختیاری، از پيش بيني توليد ۱۲۰هزار تن گندم درسال آينده دراستان ،خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۵
در مرحله سوم طرح واکسیناسیون عمومی تب برفکی
رئیس اداره بهداشت و مبارزه با بیماری‌های دامی دامپزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: در مرحله سوم طرح واکسیناسیون عمومی تب برفکی بیش از ۵۴ هزار دام گاو و گوساله واکسینه شدند.
۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۱:۱۱
مديرکل حفاظت محيط زيست استان چهارمحال و بختياري از تشکيل پرونده قضايي و رفع تصرف ۳۰۴۵۲ متر مربع از اراضي ملي در ۹ ماهه سال جاري در شهرستان کيار اين استان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۰:۴۹
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع)؛
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) گفت: در راستای برنامه های سازمان بسیج مستضعفین ، در بحث اعطلای بسیج ، خصوصا برنامه های بسیج سازندگی که از رویکردها و برنامه های اصلی سازمان قرار گرفته است ، تشکیل و راه اندازی صندوق های قرض الحسنه است.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۴۰
پنجاه رشته قنات در استان چهارمحال و بختياري لايروبي و مرمت شد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۷
برداشت چغندر قند در استان چهارمحال و بختياري امسال تاکنون بيش از ۴۰ درصد افزايش يافت.
۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۱
در حالي سال اقتصاد مقاومتي نوليد و اشتغال رو به پايان مي رود که اغلب کارخانه هاي مستفر در شهرستان کيار تعطيل يا نیمه تعطيل هستند.
۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۵
بی توجهی به صنایع دستی:
فرادنبه نامی درخشان در این صنعت عظیم است به‌طوریکه طبق مستندات فرش‌های فرادنبه با طرح های منحصر و خاص به خصوص نقوش گل فرنگ شهرتی جهانی را از آن خود کرده است. اما متاسفانه این هنر اصیل هنر اصیل در حال فراموشی است.
۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۰
فعال اقتصادی:
فعال اقتصادی در چهارمحال و بختیاری گفت: اگر فکر مسؤولان اقتصادی اصلاح نشود عملاً در حوزه اقتصاد مقاومتی نیز اتفاقی رخ نمی‌دهد.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۸
استاندار چهار محال و بختياري مطرح کرد:
استاندار چهار محال و بختياري با بيان اينکه شهرستان سامان يکي از شهرستان ها زيبا و پر رونق در استان است، بيان داشت: راهکار افزايش در آمد و توليد در شهرستان سامان حمايت از بخش خصوصي است.
۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۰:۱۰
بيکاري کارگران اردلي به لطف واردات کالاي چيني
رکود بازار خريد و فروش پمپ وکيوم و همچنين حمايت نکردن دولت از توليدکنندگان، دومين کارخانه توليدي کشور در شهرستان اردل را با بحران مواجه کرده است و باعث خانه‌نشين شدن کارگران اردلي شد.
۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۳
معاون صنايع‌ دستي و هنرهاي سنتي ميراث ‌فرهنگي چهارمحال و بختياري گفت: در راستاي حمايت از توليدات داخلي دومين مرحله طرح مبارزه با قاچاق محصولات صنايع‌ دستي خارجي در چهارمحال و بختياري آغاز شد.

صفحات

تازه ها