۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۱
سهم اين شهرستان از تسهيلات استان، ۶ ميليارد و ۷۵۰ ميليون ريال بود که توسط هفت دستگاه اجرايي جذب و به متقاضيان پرداخت شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۳
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری:
معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه وقوع خشکسالی به این شکل که ما در استان با آن مواجهیم تا به حال بی‌سابقه بوده گفت: در حالی که سال دهم خشکسالی را می‌گذرانیم اما امسال بدترین حالت خشکسالی‌ها را داشتیم که از لحاظ بارشی در ۳۰ سال گذشته این شرایط بی‌سابقه بوده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۳
جمعي از کسبه شهر فرادنبه با حضور در شهرداري اين شهر به مبلغ زياد عوارض کسب که براي يک دوره سه ساله صادر شده اعتراض کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۹:۰۸
در شهرستان سامان:
فرماندار شهرستان سامان با بيان اينکه در راستاي اقتصاد مقاومتي بايد در روند اداري فرايند سرعت بيشتر ايجاد شود گفت: بيشترين مشکلات طرح هاي اشتغالزايي شهرستان سامان عدم بار گذاري بر رودخانه زاينده رود و برداشت آب است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۷
خشک شدن منابع آب زير زميني در شهرستان لردگان موجب شده است حدود ۱۲۰ روستاي اين شهرستان با مشکل کمبود آب آشاميدني مواجه شوند ...
۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۵
در مرحله سوم طرح واکسیناسیون عمومی تب برفکی
رئیس اداره بهداشت و مبارزه با بیماری‌های دامی دامپزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: در مرحله سوم طرح واکسیناسیون عمومی تب برفکی بیش از ۵۴ هزار دام گاو و گوساله واکسینه شدند.
۱۳۹۶/۱۰/۰۶ - ۱۱:۲۱
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین(علیه السلام ) فرخشهر، از ادامه جمع آوری کمک برای مردم زلزله زده غرب کشور خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۱:۱۱
مديرکل حفاظت محيط زيست استان چهارمحال و بختياري از تشکيل پرونده قضايي و رفع تصرف ۳۰۴۵۲ متر مربع از اراضي ملي در ۹ ماهه سال جاري در شهرستان کيار اين استان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۰:۴۹
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع)؛
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم(ع) گفت: در راستای برنامه های سازمان بسیج مستضعفین ، در بحث اعطلای بسیج ، خصوصا برنامه های بسیج سازندگی که از رویکردها و برنامه های اصلی سازمان قرار گرفته است ، تشکیل و راه اندازی صندوق های قرض الحسنه است.
۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۳
امام جمعه شهرستان بن مطرح کرد:
امام جمعه شهرستان بن گفت :دومين محموله کمکهاي کارکنان ادارات و مردمي شهرستان بن به ارزش ۲۰۰ ميليون ريال و با کمک دفتر امام جمعه اين شهرستان به مناطق زلزله زده غرب کشور ارسال شد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۰:۴۰
پنجاه رشته قنات در استان چهارمحال و بختياري لايروبي و مرمت شد.
۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۰:۲۱
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری:
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: سومین جشنواره مد و لباس اسلامی-ایرانی در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۰۹:۲۵
سردارکبری با حضور در استان کرمانشاه بیان کرد؛
فرمانده سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام درجمع زلزله‌زدگان کرمانشاه گفت:سپاه و مردمی بسیجی چهارمحال و بختیاری درخدمت زلزله‌زدگان هستند.
۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۵
بی توجهی به صنایع دستی:
فرادنبه نامی درخشان در این صنعت عظیم است به‌طوریکه طبق مستندات فرش‌های فرادنبه با طرح های منحصر و خاص به خصوص نقوش گل فرنگ شهرتی جهانی را از آن خود کرده است. اما متاسفانه این هنر اصیل هنر اصیل در حال فراموشی است.
۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۰
فعال اقتصادی:
فعال اقتصادی در چهارمحال و بختیاری گفت: اگر فکر مسؤولان اقتصادی اصلاح نشود عملاً در حوزه اقتصاد مقاومتی نیز اتفاقی رخ نمی‌دهد.
۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۱:۲۸
استاندار چهار محال و بختياري مطرح کرد:
استاندار چهار محال و بختياري با بيان اينکه شهرستان سامان يکي از شهرستان ها زيبا و پر رونق در استان است، بيان داشت: راهکار افزايش در آمد و توليد در شهرستان سامان حمايت از بخش خصوصي است.

صفحات

تازه ها