با حمایت بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری؛
شناسه خبر :۸۷۶۰

انتقال آب به مزرعه شرکت آباد در شهرستان بن

پروژه انتقال آب کشاورزی به مزرعه شرکت آباد شهرستان بن با مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام اجرا شد.
نسخه مناسب چاپ

 

 

 سرهنگ پاسدار هوشنگ فولادی : پروژه انتقال آب  کشاورزی به مزرعه شرکت آباد شهرستان بن با مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام اردوهای جهادی و کشاورزان اجرایی شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام افزود: با اجرای این پروژه بیش از ۲۰هکتار از باغات مزرعه شرکت آباد شهرستان به آبیاری نوین(قطره ای) مجهز می شود.

وی، ادامه داد: هزینه این پروژه ۵۰۰میلیون ریال بوده که به صورت مشارکتی، نیمی از آن را بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام تأمین کرده است.

فولادی تصریح کرد: حمایت از تولید در عرصه های مختلف بویژه امور کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و ...، باعث پیشگیری از مهاجرت به شهرها و مراکز استانها می شود.

 این مقام مسئول همچنین از فعالیت ۶۱۰ گروه جهادی در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و افزود: گروه های جهادی با حضور در عرصه های مختلف؛ آموزشی، عمرانی، فرهنگی، اقتصاد مقاومتی و تولید در قالب اردوهای جهادی به یاری نیازمندان می پردازند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها