سردار اکبری در همایش تجلیل از گروه های جهادی برتر استان:
شناسه خبر :۴۱۰۹

هدف از کار جهادی خدمت به محرومان و رضایت خداست

فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) گفت: در کار جهادی، و کار سازندگی، جلب رضایت خداوند و خدمت به مردم و بویژه محرومان هدف اصلی است.
نسخه مناسب چاپ

همایش تجلیل از گروه های جهادی برتر و گرامیداشت سالروز تشکیل سازمان بسیج سازندگی به فرمان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در حسینیه آیت الله بهاءالدینی سپاه قمربنی هاشم علیه السلام برگزار شد.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام در این همایش با گرامیداشت سالروز تأسیس بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری گفت: فعالیت های چشمگیری سپاه در مباحث سازندگی داشت؛ اما بعد از فرمان مدبرانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز مبنی بر تشکیل سازمان بسیج سازندگی، گروه های جهادی سازماندهی شدند و این فعالیت ها بهتر از گذشته ارائه می شود.

سردار علی محمد اکبری، افزود: در حال حاضر ۲۴۰ گروه جهادی در استان چهارمحال و بختیاری سازمان دهی شده و در عرصه های مختلف فعالیت می کنند، که در نقاط مختلف استان شاهد حل مشکلات محرومین به دست پرتوان این جهادگران بسیجی هستیم.

وی ادامه داد: سپاه و بسیج در هر نقطه ای از جغرافیای کشور حضور داشته باشند، به محرومین آن منطقه توجه ویژه ای داشته و درصدد رفع نیازهای آنها برمی آیند.

سردار اکبری با اشاره به تلاش دشمنان برای از بین بردن اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی، گفت: مأموریت و رسالت ذاتی سپاه، پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در داخل و خارج به اقتضای زمان و مکان می باشد .

این مقام ارشد نظامی استان، افزود: سازندگی، محرومیت زدایی، علم افزایی و هر آنچه در مجموعه یک کشور نیاز باشد، جزء مأموریت های سپاه و بسیج است و هیچ چیزی خارج از دید سپاه و بسیج نیست؛ زیرا رسالت ذاتی ما دفاع از انقلاب اسلامی و پاسداری و حفاظت از دستاوردهای ارزشمند آن می باشد.

وی با بیان اینکه، سپاه و بسیج همواره به کمک دولتهای مختلف بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شتافته است، گفت: در کار جهادی، و کار سازندگی، جلب رضایت خداوند و خدمت به مردم و بویژه محرومان هدف اصلی است.

سردار اکبری تصریح کرد: عزیمت جهادگران بسیجی به مناطق محروم و دل کندن آنها از محیط زندگی خود و قبول زحمات و سختی های کار جهادی، به خاطر احساس تکلیف و مسئولیت پذیری آنهاست.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام گفت: جهادگرانی همچون شهید حججی با خدمت به مردم و شرکت در اردوهای جهادی و به قول خودش در منطقه محروم دورک اناری از توابع استان چهارمحال و بختیاری، خودسازی کرد و به قرب خدا رسید.

وی افزود: گروه های جهادی استان چهارمحال و بختیاری در بحث زلزله کرمانشاه نیز در نخستین روز پس از واقعه به صورت خودجوش در منطقه حضور یافت و نشان دادند که کار جهادی و روحیه انقلابی همین است.

فرمانده سپاه قمربنی هاشم علیه السلام از سازماندهی مسئولین اقشار بسیج در قالب اردوی جهادی خبر داد و گفــت: مسئولان اقشار بسیج استان چهارمحال و بختیاری نیز در قالب اردوی جهادی به مناطق محروم اعزام خواهند شد تا فرهنگ خدمت رسانی به نیازمندان بیش از پیش در سطح جامعه ترویج شود و حمایت از گروه های جهادی بهتر از گذشته در برنامه های مسئولین قرار گیرد.

وی در پایان گفت: قطعاً  کار و زحمت و تلاش فردی و جمعی شما جهادگران بسیجی دیده می شود و  ذخیره دنیا و آخرت شما عزیزان و همه کسانی که در راه خیر و کمک به محرومان گام برمی دارند، خواهد بود.

گفتنی است: در این مراسم از مسئولان گروه های جهادی برتر استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها