رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان اردل:
شناسه خبر :۳۱۳۸

۳ هزار اصله نهال رايگان در اردل توزيع مي‌شود

رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان اردل از توزيع ۳ هزار اصله نهال رايگان در شهرستان به مناسبت هفته منابع طبيعي خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

سليمان بهمني رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان اردل در حاشيه مراسم نمادين زنگ طبيعت در مدرسه شهيد امامي شهر اردل با اشاره به هفته منابع طبيعي از ۱۵ لغايت ۲۱ اسفندماه گفت: هفته منابع طبيعي جشن بزرگ طبيعت است.

بهمني اظهار کرد: در هفته منابع طبيعي ۳ هزار اصله نهال شامل سرو، زبان گنجشک، زالزالک،عناب به صورت رايگان بين مردم توزيع خواهد شد.

وي با بيان اينکه به مناسبت گراميداشت هفته منابه طبيعي ۱۰ برنامه مختلف در سطح شهرستان اردل برگزار مي شود افزود: تجليل از قضات شهرستان، غرس نهال در شهر دشتک و شهرک نيسياق، توزيع نهال در نماز جمعه، همايش گياهان دارويي از مهترين برنامه هاي هفته منابع طبيعي در اين شهرستان مي باشد.

بهمنی با اشاره به شعار امسال هفته منابع طبيعي با عنوان «منابع طبيعي با مردم براي مردم» اين شعار را مديريت صحيح منابع طبيعي با مشارکت مردم عنوان کرد و افزود: تجربه نشان داده است که صيانت از عرصه هاي طبيعي بدون حضور و مشارکت مردم امکانپذير نيست.

وي با تاکيد بر ضرورت فرهنگ سازي در اين بخش گفت: منابع طبيعي با مشارکت مردم مي تواند سرسبزي و شادابي را به جامعه و عرصه هاي منابع طبيعي برگرداند./هفت چشمه

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها