شناسه خبر :۲۴۴۱

ساخت ۱۲ منزل مسکونی ویژه نیازمندان در بن

مسئول بسيج سازندگي ناحيه مقاومت بسیج شهرستان بن از ساخت ۱۲ واحد مسکونی خبر داد و گفت: ۷ باب مسکونی تا کنون تكميل و تحويل نيازمندان قرار گرفت و ۵ واحد نيز در حال ساخت و تكميل مي‌باشد.
نسخه مناسب چاپ

مسئول بسيج سازندگي ناحيه مقاومت بسیج شهرستان بن گفت: به فضل پرودگار و از ابتداي سال ۹۶ تا كنون اين معاونت اقدام به ساخت چندين واحد مسكوني در مناطق محروم ویژه نیازمندان کرده‌ است.

وی با بیان اینکه محرومیت زدایی وظیفه همگان است گفت: ۷ باب مسکونی تا کنون تكميل و تحويل نيازمندان قرار گرفت و ۵ واحد نيز در حال ساخت و تكميل مي‌باشد.

این مقام مسئول از ساخت خانه عالم شهر بن خبر داد و عنوان کرد: در زمينه خدمات اقتصاد مقاومتي نیز بیش از ۴۰ تسهیلات به مددجويان پرداخت شده است.

مسئول بسيج سازندگي ناحيه مقاومت بسیج شهرستان بن تهيه و تحويل جهيزيه برای دو خانواده، توزيع ۳۰۰ بسته مواد غذاي و لوازم التحرير بين محرومين و برگزاري كلاس هاي آموزشي فني و حرفه براي بيش از ۲۰۰ نفر از ديگر خدمات ارائه شده به نیازمندان بوده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در طول سال جاري و در راستاي خدمت به محرومين و مستضعفين اردوهاي جهادي در قالب پزشكي، مشاوره اي و همچنين آموزش هاي اشتغال زايي و كار آفريني در دو روستاي بارده و پهنا جماللو صورت گرفت است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها