شناسه خبر :۱۰۶۰۹

برداشت بیش از ۵۰ تن ذرت از اراضی ناحیه مقاومت فارسان

فرمانده ناحیه مقاومت فارسان از برداشت بیش از ۵۰ تن ذرت از اراضی تحت کشت طرح های اقتصاد مقاومتی این ناحیه خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

 

 

 فرمانده سپاه ناحیه فارسان : پیرو دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تلاش کلیه مسئولان و آحاد ملت در مسیر اقتصاد مقاومتی، سپاه ناحیه فارسان نیز وظیفه خود دانست در مسیر تحقق دستورات فرمانده معظم کل قوا گام بردارد؛ لذا در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی پای در میدان عمل گذاشتیم.

سرهنگ پاسدار حمید یزدانی افزود: به همین جهت تصمیم گرفتیم که با یک برنامه ریزی مشخص و منظم از زمین های سپاه ناحیه یک استفاده مفید و در جهت تولید محصولات کشاورزی داشته باشیم. در همین راستا قسمتی از زمینها به کاشت گل محمدی اختصاص یافت و ۳۲۷ بوته گل محمدی در یکهزار متر مربع زمین اختصاص داده شد.

فرمانده سپاه ناحیه فارسان گفت: ۶ هزار متر از زمین های ناحیه نیز زیر کشت ذرت قرار گرفتند، که از این زمین ها به لطف خدا بیش از ۵۰ تن ذرت برداشت شد، که به نوبه خود تا کنون در سپاه ناحیه فارسان چنین حرکتی سابقه نداشته و در نهایت بخش دیگری از زمین ها به کشت لوبیا اختصاص یافت، که در این زمینه نیز محصول قابل توجهی برداشت شد.

فرمانده سپاه ناحیه فارسان در پایان گفت: پیروی از دستور ولی امر مسلمین بر همگان واجب است و ما نیز بر خود لازم دانستیم که به عنوان یک سرباز کوچک در حد توان خود در این مسیر گام برداریم. سپاه یک نهاد مردمی است که در تمامی زمینه ها و هرجایی که انقلاب نیاز به کمک داشته باشد می تواند وارد شود و هم اکنون نیز دولت باید از سپاه و بسیج به عنوان یک بازوی توانمند جهت حل مشکلات کشور استفاده کند.// بسیج //

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها