ردوهای جهادی پر است از افراد گمنام و بی‌نام و بی‌ادعایی که حتی اگر تریبون را در اختیارشان قرار دهی به جای تعریف از خود و صحبت درباره کارهایی که انجام داده‌اند، تلاش می‌کنند تا دیگرانی را که در مسیر خودشان بودند تعریف کنند، دیگرانی که با شناخت آنها متوجه می‌شوی که آنها هم افرادی خاص هستند، در واقع اگر می‌خواهی از کسی که کار بیشتری می‌کند سوال کنی، به جای رفتن و نشستن و صحبت با او باید به کنار دوستانش بروی، بر خلاف سیاسیون که در موفقیت‌ها صف می‌کشند تا عکس یادگاری بگیرند، جهادی‌ها در جاهایی که نیازمند کار است صف می‌کشند و موفقیت‌ها را به یکدیگر حواله می‌دهند، این خصوصیات عجیبی است که تاکنون بارها و بارها در مصاحبه با جهادی‌ها به آن برخورد کرده‌ایم، اینبار نیز با یک جهادی صحبت کردیم اما او ترجیج داد از دیگری و رشادت‌هایش تعریف کند تا خودش، بخوانید ماحصل این گفت‌وگوی متفاوتی را که در هیچ مصاحبه تفضیلی با مسئولی نمی‌توانید نمونه‌اش را پیدا کنید.
مدیر حرکت‌های جهادی بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به شروع فعالیت گروه‌های جهادی دانشجویان گفت: ۹۲ گروه در تابستان امسال به ارائه خدمات در نقاط محروم استان می‌پردازند.
بانوی کارآفرین جوان که همیشه دغدغه کارآفرینی داشته با راه‌اندازی کارگاه خیاطی در زرقان زمینه امرار معاش ۳۰ نفر را فراهم کرده است.
در مراسمی با حضور فرمانده سپاه فجر استان فارس ۱۰ گروه جهادی از سپاه ناحیه احمدبن‌موسی(ع) به مناطق محروم شیراز اعزام شدند.
اردوهای جهادی در سطوح مختلف در استان فارس برگزار می‌شود و پیش‌بینی شده امسال ۱۰۰ گروه دانش‌آموزی این اردوها را انجام دهند.
روستای «شکرآباد» در منطقه شورآب شهرستان شیراز از داشتن نیازهای اولیه زندگی مانند حمام و سرویس بهداشتی محروم هستند اما با همت گروه‌های جهادی این محرومیت رنگ می‌بازد.
مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) گفت: گروه جهادی امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو بمدت ۱۰روز تعدادی دانشجوی مجرب و متخصص خواهر را به محله های حاشیه نشین شهرستان دالاهو اعزام نموده است.
مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) گفت: گروه جهادی امام حسین(ع)، بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرستان دالاهو بمدت ۱۰روز تعدادی دانشجوی مجرب و متخصص خواهر را به محله های حاشیه نشین شهرستان دالاهو اعزام نموده است.
فرمانده سپاه سرپل ذهاب گفت: اردوهای طرح هجرت ۳ اهدافی متعالی در رفع چهره محرومیت مناطق زلزله زده و محروم دارد و امسال بیش از۲۰۰نفرروز دانش اموزبسیجی در این طرح در شهرستان فعالیت خواهندکرد.
با هدف نهادینه کردن فرهنگ کار و تلاش گروهی و رفع محرومیت امسال بیش از ۳ هزار جهادگر همدانی در اردوی جهادی شرکت کردند.
نشست خبری معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی،، استاندار همدان و مدیرکل میراث‌فرهنگی این استان با موضوع تشریح رویداد «همدان۲۰۱۸» برگزار شد.
نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین کارخانه کاغذ سنگ در این شهرستان با ظرفیت ۲۰ هزار تن و سرمایه‌گذاری ۱۰۰ میلیارد تومانی احداث خواهد شد.
فرماندار شهرستان اسدآباد با بیان اینکه رسته‌های تسهیلات اشتغال فراگیر و روستایی افزایش یافته است، گفت: افزایش رسته‌های تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر کار برای جذب هر چه بیشتر سهمیه اختصاص یافته به شهرستان را آسان‌تر کرده است.
فرمانده حوزه فاطمه الزهرا(س) شهرستان رزن از برگزاری اردوی جهادی هفت روزه گروه فاطمیون به همت حوزه فاطمه الزهرا(س) شهرستان رزن خبر داد.
فرمانده واحد مخابرات لشکر ۴۱ ثارالله(ع)تولد: کرمان-۱۳۳۶شهادت: عملیات والفجر۳-۱۳۶۲مزار: گلزار شهدای کرمان
مومنی عنوان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده مقرر است معرفی متقاضیان جهت دریافت وام های اشتغال کمیته امداد از طریق سازمان بسیج انجام شود.
با توجه به شرایط موجود و واقعیت ها می توان گفت که هر چادر عشایر مصادق بارزی از اقتصاد مقاومتی است و توجه به عشایر همیشه غیور و به ویژه رسیدگی به مطالبات و خواسته های آنان می تواند تقویت کننده این حوزه اقتصادی مهم ر کشور باشد.
نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی از ۳۰ مردادماه تا ۳ شهریورماه در همدان برگزار می‌شود | با استفاده از فرصت انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا در کنار دیگر رویدادهای همدان ۲۰۱۸ تلاش بر این بود که نمایشگاه شهرهای جهانی صنایع‌دستی نیز در استان برگزار شود | هدف از برگزاری این نمایشگاه در کنار رویداد همدان ۲۰۱۸ عرضه و معرفی صنایع‌دستی است.
لاف می زنند و می گویند جوانان ایرانی نشاط ، انگیزه، طراوت و شادبی یک جوان را ندارند، در حالیکه تنها حضور پرشور جوانان ایرانی در اردوهای جهادی مصادق بارزی از طراوت، سرزندگی، شور و نشاط و امید یک جوان پویا است.
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهاوند از کشف محموله ۱۳ تنی برنج، روغن و شکر احتکار شده در این شهرستان خبر داد.

صفحات

تازه ها